Centru de meditatii

Scoala Promuzica&Cultura ofera servicii de meditatii si asistenta teme in sistem individual sau grup. Ne concentram pe obtinerea unor rezultate bune ale elevilor care urmeaza programele noastre atat la evaluarile de la clasa, cat si la examenele importante in viata copiilor si de ce nu, a familiilor, organizand pregatire dedicata evaluarilor nationale si examenului de bacalaureat.

Oferim meditatii si pregatire pentru Evaluarea Nationala si examenul de bacalaureat in centrele noastre din Arad si Timisoara

Group of teenagers sitting in classroom with raised hands.

De pregatirea elevilor se ocupa cu multa dedicare profesori calificati, cu multa experienta didactica. Puteti opta pentru pregatirea in grup sau individual, cu o mica diferenta de pret/ora.

Oferim:

Limba romana

• Meditatii 1-12
  • Pregatire Ev. Nationala
  • Pregatire Bacalaureat

Limba engleza

• Initiere
  • Meditatii 1-12
  • Pregatire Bacalaureat

Asistenta teme de casa

Pregatire clasa 0

0 Comentarii “Centru de meditatii”